KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14619067
nr 1461 9067
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Teckning, Blyerts, Signerad, daterad 1972. Bildmått: 18x23, yttermått inklusive ram: 32x36 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
måndag 18 april 2022
kl 19:29:17